Antalya Otelleri: Düşük Fiyat ve Yüksek Puan

tarafından
23
Antalya Otelleri: Düşük Fiyat ve Yüksek Puan

Tatil bölgesi Antalya’da uygun fiyatlı olup, temiz, güvenilir ve yüksek puanlı oteller bulabilirsiniz. İşte uygun ve lüks Antalya otelleri…

Tatil için tercih edebileceğiniz yerlerden biri olan Antalya’da bütçenize uygun otel arayışındaysanız, yüksek puanla olup fiyatları uygun otelleri bulabilirsiniz. Bu oteller içerisinde bahsedeceğimiz oteller müşteri memnuniyetini sağlamış otellerdir.

Ucuz ve Lüks Antalya Otelleri

Lemon Villa – Alanya

Lemon Villa

Lemon Villa

Alanya, Antalya’nın önemli ilçelerinden birisidir. Antalya merkezi kadar Alanya da birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Lemon Villa oteli bütçenize uygun fiyatları ile tercih edebileceğiniz oteller içerisinde. Alanya’nın yat limanı karşısında bulunan otelin, rahat ve salaş odaları bulunuyor. Jakuzili ve balkonlu odalarının bile bulunduğu otelin, TV, Wifi, oda servisleri, kahvaltı menüleri gibi hizmetleri de bulunuyor.

Hydros Clup – Kemer

Otel denize sıfır konumda bulunuyor. Otelin müşterileri ise şezlong ve şemsiyeleri plajda ücretsiz kullanıyorlar. Hamam ve Sauna ise otel konuklarını güzel bir şekilde ağırlıyor. Otel mutfağında ise yöresel yemeklerin yanı sıra alakart menüde yer alıyor.

Xafira Deluxe Resort & Spa

Xafira Deluxe Resort & Spa

Xafira Deluxe Resort & Spa

Alanya’da uygun fiyatlandırmaları ile de tercih edilen yerler içerisinde bulunan otelin, villa tarzı aile odalarında güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ferah odaların yanı sıra geniş yataklar ve size ait olan havuzun olması ile de kendinizi özel hissedeceksiniz.

Aydınbey Famous Resort- Belek

Otelde 3 farklı oda çeşidi bulunuyor. Bu otel odaları standart, engelli ve aile odaları olmak üzere 3 çeşitten oluşuyor. Otel içinde hamam, 5 adet yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca güzellik salonları, yosun tedavisi, masaj salonları, kouför hizmeti, cilt bakımı gibi hizmetlerde otel içerisinde konuklara sunulan hizmetler içerisinde yer alıyor.

Sirius Deluxe

Sirius Deluxe

Sirius Deluxe

Otel mutfağında İtalyan mutfağının yanı sıra birçok Dünya mutfağından lezzetler konuklar ile buluşturuluyor. Otel Suit odaları ve beğenilen otel spa menüleri ile de rahatlığına düşkün olan konuklarına hizmet veriyor. Uzak doğu masajları, egzotik masajlar menüde yer alan masajlardan bir kaçı olmakta. Hizmet yelpazesi geniş olan otelde birçok alternatif bulunuyor.

Dosi Hotel – Side

Aile odalarının 35 m2 büyüklüğünde olan otelde geniş ve ferah odalar hizmete açılıyor. Standart ve aile olmak üzere 2 tip oda bulunuyor.