Baş Döndüren 10 Plaj

tarafından
5
Baş Döndüren 10 Plaj

Gördüğünüzde güzelliğinden başınızın döneceği 10 farklı plajı sizler için derledik. İşte baş döndüren 10 plaj;

Baş Döndüren Plajlar

  • Nusa Dua Plajı – Bali Adası

Bali Adasında yer alan en popüler yer olan Nusa Dua Plajı , kelime olarak iki ada anlamına gelmektedir. Düzenli yapısı ve doğa manzarası ile büyüleneceğiniz bu yerde gün batımını izlemek olağanüstü bir keyif sunuyor.

  • Venice Beach – Los Angeles – ABD

Los Angeles’ de yer alan Venice Beach , spor aktivitelerine müsaitliliği , hediyelik eşya satın alabileceğiniz dükkanları ve muhteşem manzarası ile sizleri bekliyor.

  • Navagos Plajı – Samon Adası – Yunanistan

Berrak suyu ile sizleri gider gitmez büyüleyecek Navagos Plajı , çakılı bir plajdır. Merdivenleri inerek ulaşabileceğiniz bu plajın soğuk suyunda yüzerek serinleyebilir  , plajın kenarında yer alan mekanlarda  Yunan müzikleri eşliğinde farklı lezzetleri deneyebilirsiniz.

  • Kata Beach – Pnuket – Tayland

Tayland’ da yer alan en güzel plajlardan bir tanesi olan Kata Beach , denizinin sakin olması ve denizinin berraklığı ile sizleri kendisine hayran bırakacak. Ayrıca plajda yer alan büfelerden uzak doğu mutfağını deneme şansına da sahip olabilirsiniz.

  • Maya Beach – Phi Phi Adası – Tayland

Turkuaz ve yeşilin her türlü tonunu bulabileceğiniz bu yerde doğanın muhteşem oluşumlarını görebilir ve ılık denizinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca şnorkel ile dalış yaparak tropikal balıkları görme imkanına da sahip olabilirsiniz.

  • Ilıca Plajı – Çeşme – Türkiye

Çeşme’ de yer alan en güzel plajlarımızdan Ilıca Plajı , beyaz kumları ve masmavi denizi ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Şezlong fiyatlarının kişi başına 20 TL olduğu Ilıca Plajı’ na Çeşme merkezden hareket eden toplu taşıma araçları ile ulaşmanız mümkün.

  • La Jolla Cove – San Dİego – ABD

Muhteşem doğası ile sizleri büyüleyen La Jolla Cove , San Diego’ da yer alan popüler plajlardan bir tanesidir. San Diego merkezden toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu plajda deniz aslanları ile birlikte yüzebilir ve hediyelik eşya dükkanlarından sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz.

  • Vrulidia Plajı – Sakız Adası – Yunanistan

Sakız adasında yer alan bu plaj diğer plajlara göre daha az bilinmektedir. Oldukça bakir kalmış olan bu yerde turtuaz deniz ve serin suyu ile ziyaretçilerini büyülüyor. Bu plaja ulaşabilmeniz için merdivenlerden aşağı inmeniz gerekiyor.

  • Palawan Beach – Sentosa Adası – Singapur

Sensosa Adasında yer alan Palawan Beach , berrak suyu ve turkuaz ve yeşilin tüm tonları ile sizleri eğlenceli dakikalar yaşamaya bekliyor.

  • Potataki Beach- Samos Adası – Yunanistan

Berrak serin suyu , sakin plajı ile güzel bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olan Potataki Beach , Samos Adasında yer almaktadır. Kafelerinde güzel yemekler yiyebileceğiniz bu adada yer alan atmosfer oldukça etkileyici.