Bodrum’da Özel Havuzlu Oda Seçenekleri Olan Oteller

tarafından
119
Bodrum’da Özel Havuzlu Oda Seçenekleri Olan Oteller

Tatil için Bodrum’u tercih eden kişilerin tercihleri arasında özel havuzlu oda sunun otellerde bulunuyor. Oteller araştırmasına giren tatil severlerin tercih edeceği oteller içerisinde özel havuzu buluna otellerde yer alıyor. Bu oteller müşterilere eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Özel havuzlu odalar ile birlikte eşiz manzaraları sunan otelleri tercih edenleri sayısı ise oldukça fazla olmakta. Tatil için Bodrum’u seçen müşteriler için özel havuzlu olan oda seçenekleri şu şekilde;

Bodrum’da ki Özel Havuzlu Oda Seçeneği Bulunan 5 Otel

Cape Bodrum

Bodrumda  Gündoğan’da yer alan bu otel özel havuzlu odaları ile size çok seveceğiniz bir hizmet sunuyor. Odanızda akşam restoran hizmeti sunan otelin birçok aktivitesi de bulunuyor.

Nikki Beach

76 oda ve suitleri ile hizmet veren otelin eğlence duvarları, özel bahçeli otelleri, havuzlu ve teraslı odaları ile tatile bakış açınızı farklı kılacak. İç ve dış banyoları bulunan otelin geniş Nikki Spa tesisi ve oldukça dikkat çekici.

Mandarin Oriental Bodrum

Geniş odaları ve suitleri ile güzel bir hizmet sunan otelin özel havuzlu birçok odası bulunuyor. Lüks banyo ürünleri, televizyon ve ses sitemleri ile sayısız olanak sunuyor.

Özel Havuzlu Oda

Lux* Bodrum Resort & Residences

Lux* markasının Bodrum da açtığı otel özel bir ada üzerine konumlanmış. Yemyeşil alanları ve sessiz atmosferi ile tercih edebileceğiniz ortamlardan bir tanesi oluyor. Çocuklar ve yetişkinler içinde birçok aktivitesi olan otellin sevilen bir hizmeti var. Palmiyelerin içerisinde gizlenmiş villaları seçerek tatilinizi muazzam manzaralarda geçirebilirsiniz.

The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

Otel içerisinde birçok aktiviteyi bulmanız mümkün olmakta. Otel odanızda size özel teras ve havuzunuzun tadını çıkarın. Akdeniz’ in güzel manzarası ile baş başa kalacağınız bu otel de spa ve bar hizmetleri de bulunuyor.