Burcunuza Göre Tatil Planı Yapmanız Mümkün

tarafından
38
Burcunuza Göre Tatil Planı Yapmanız Mümkün

Burcunuza göre tatil planı yapmanız mümkün. İnsanların burçları ve taşıdıkları farklı özellikler hayatlarında verecekleri kararları etkilemektedir. Özellikle duygu değişiminiz ve karakterlerinizi etkileyen önemli faktör burçlar olabilmekte. Yazın ise tatil için gitmeyi düşündüğünüz tatil yerleri burçlarınızla özdeşleşecek ve daha mutlu olarak iyi bir tatil geçirmeniz sağlanıyor.

Burcunuza Göre Tatil Bölgeleri

Yay Burcu – Bördübet

Yay burçları seyahat yapmayı çok sevmektedirler. Özellikle doğa ile iç içe olan yerler Yay burçları için vazgeçilmez bir durum oluyor. Bördübet ise tam da böyle bir yer.

Akrep Burcu – Selimiye

Akrep burçları deniz başında mutlu olan burçlardır. Şehir gürültüsünden hoşlanmayan akrepler Selimiye de sessiz bir ortamda, özgürce vakit geçirme fırsatı yakalayacaklar.

Yengeç Burcu – Datça

Evlerine bağlı olan Yengeç burçları, ev haricinde tatil için gidebilecekleri yerler listesinde Datça’da huzuru bulabileceklerini söyleyelim.

Kaş, Antalya

Kaş, Antalya

Boğa Burcu – Kaş

Akdeniz manzaralı bir tatil geçirmekten hoşlanacakları gözlemlenen Boğa burçlarının, tatil gibi yemeğe de düşkün olduklarını belirtelim. Akdeniz lezzetlerini Kaş’ta tadacakları ve eşsiz bir tatil geçireceklerini söylemeden geçmeyelim.

Koç Burcu – Fethiye

Koç burçları için Fethiye tatil için muazzam bir yer olmakta. Fethiye de yapacakları bir çok adrenalin dolu aktiviteler Koçları mutlu edecekler listesinde bulunuyor.

Aslan Burcu – Bodrum

Yönetici gurubu olan Aslanların, lükslere de düşkün olduklarını belirtelim. Bodrum ise tam da Aslan burçlarına göre bir yer oluyor.

Seyehati Sevdirecek 10 Ülke

Terazi Burcu – Kemer

Hareketli ortamları seven Terazi burçları için Kemer tavsiye edilecek en iyi tatil yerlerinden birisi oluyor.

Balık Burcu – Ayvalık

Duygusal olan Balık burçları, Ayvalık’ta muazzam akşam yemekleri ve romantik ortamlar ile vazgeçilmez bir tatil yaşayabilirler.

Kaz Dağları

Kaz Dağları

Oğlak Burcu – Kaz Dağları

Doğa yürüyüşleri ve yeşillik sever olan Oğlak burçları, Kaz dağlarını tatil için rahatlıkla tercih edebilirler.

Başak Burcu – Bozcaada

Temiz hava, yürüyüş, bisiklet turu gibi aktivitelerle dolu dolu bir tatil geçirmeyi seven Başak burçları Bozcaada’ da hepsini yapma imkanına sahipler.

Kova Burcu – Assos

Assos sularında dalış yaparak sessiz ve kendi başlarında seyahati seven Kova’lar tatil için bu bölgeyi tercih edebiliriler.

İkizler Burcu – Alaçatı

İkizler burcu değişken karakterli burçlar oldukları için hem tatil yapmak hem de alışveriş yaparak tatillerini farklılaştırabilirler. O yüzden Alaçatı, tatil için, alışveriş için hem de sınırsız eğlence için İkizler burçunun tercih edeceği tatil yerlerinden birisi oluyor.