Kapadokya Otelleri: Kısıtlı Bütçelere Uygun En İyi Oteller

tarafından
47
Kapadokya Otelleri: Kısıtlı Bütçelere Uygun En İyi Oteller

Kapadokya’ya gitmek istiyor fakat bütçenizi de düşünüyorsanız dert etmeyin. Uygun fiyatlı Kapadokya otelleri ile tatilinizi çok cüzi miktarlara getirebilirsiniz.

Tatil rotanızı çizerken ilk aklınıza gelen durum bütçeniz ve gideceğiniz yerdeki konaklama, gezi, aktivite ücretleri oluyor. Çünkü seyahate çıkmak istiyor ama kısıtlı olan bütçeniz ile görmek istediğiniz yere gidemiyorsunuz. Ancak Kapadokya severler bu durumdan kurtulmuşa benziyor. Bu güzel bölgeye gittikten sonra kısıtlı bütçenize uygun güzel oteller bulabiliyorsunuz.

Kapadokya’da Bütçenize uygun Oteller

4 Oda Cafe House

3 yıldızlı olan bu otel, güzel konaklama hizmetleri sunarak sizleri memnun bırakmayı hedefliyor. Kapadokya da samimi ve sıcak bir atmosfere sahip olan bu otellin toplamda 4 odası bulunuyor. Ancak ilgi gören otele son zamanlarda 1 oda daha eklemişler.  Sessiz sakin bir yerde olan bu otel, içerisinde de çok oda bulundurmayıp ailevi bir ortama sizleri kavuşturuyor. Kapadokya’nın manzarasının ayaklarınızın altına seren otelde manzarayı izleyerek hoş vakit geçirebiliyorsunuz. Otelde bulunan terasta çayınızı ve size ikram edilen yiyecekleri yerken manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Otelde yer alan yöresel lezzetlerin yanı sıra birçok aktivite seçenekleri ile tatilinizi dolu dolu geçiriyorsunuz.

Stone House Cave

Kapadokya’ da güzel mimarisi ile kendinden söz ettiren Stone House Cave otelin Osmanlıya ait mimarisi  olduğunu biliyor muydunuz ? Otel hem mimarisi hem de göreme manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Bünyesinde 22 oda bulunduran otel, fiyatları ile de sizleri zorlamıyor. Bu odaların 2 tanesi Aile odası, 3 mağara oda, 3 mağaza suit oda, 6 standart oda, 4 Delux oda, 2 Deluxe Oda gibi seçenekleri bulunuyor. Otelde derviş geceleri, Türk hamamları, Soğanlı turu gibi aktiviteler bulunuyor.

Uçhisar Kaya

Uçhisar Kaya Oteli, Dünya’nın ilk kaya yapımı oteli olarak biliniyor. Tercih edeceğiniz bu kaya yapımı otelin, sunmuş olduğu hizmet müşteri memnuniyetini arttırıyor.  Otelin taş işçiliği ve görüntüsü ise kendine hayran bırakır vaziyette.  Otel içerisinde 3 farklı tip oda yer alıyor.  Kemerli odalar, Panoramik oda, Balkonlu kemerli odalar. Otelde ütü, Wifi, yemek servisleri, banyo ürünleri, oturma salonları gibi hizmetler bulunuyor.

Düven Kapadokya

Uçhisar kalesinin eteklerinde bulunan bu otel bütçenize uygun hizmetler sunuyor. Otelin özgün bir kimliğe sahip olmasının nedeni oda dizaynları ve süslemeleri oluyor. Ayrıca  taş süslemeleri de ilgi görüyor. Otelde 14 oda bulunuyor.  Otel, Beyaz vadi ve cevizli vadi manzarasını ayaklarınızın altına seriyor.