Dünyanın En Zengin İnsanlarının Seyahat Rotasında Hangi Ülkeler Var?

tarafından
127
Dünyanın En Zengin İnsanlarının Seyahat Rotasında Hangi Ülkeler Var?

Para konusunda sıkıntısı olmayanlar, dünya turları ile farklı kültürleri ve şehirleri dolaşmayı tercih ederken yeni hazırlanan bir tur tüm dünyada dikkat çekti. Özel bir turizm firması tarafından hazırlanan yeni bir tur, 25 güne farklı bir rota sunarken 150 bin dolar fiyatıyla cepleri yakan bu tur, dolu dolu bir 25 gün sunuyor. İşte, Zengin İnsanların Seyahat Rotaları…

Zengin İnsanların Seyahat Rotaları

Birinci Gün: Miami

Miami Uçak Bileti Satın Al ✈

Miami ile başlayan turda, uzun yolculuk için hazırlıklar yapılıyor. Four Seasons’da konaklama ile birlikte başlayan bu hazırlık sürecinde, lüks otelde başlangıç itibari ile tüm ihtiyaçlar karşılanıyor.

2.-4. Gün: Nikaragua

Miami’deki konaklama sonrasındaki yolculuk jet ile devam ediyor.  Bu jet yolculuğu ile birlikte Nikaragua’ya giden misafirler, yine lüks bir otelde konaklama yapıyor. Nikaragua’da kent yürüyüşleri, dinlenme ve doğa gezileri ile dolu dolu bir 2 gün geçiriyor.

5-7. Gün: Şili

Nikaragua sonrasında bir diğer nokta ise Şili. Fiyotları ile dikkat çeken bir yer Şili, doğal harikaları ile keyifli bir 2 gün sunuyor.

8-9. Gün: Paskalya Adası

Şili’nin ardından ise zenginlerin bir diğer gezi noktası ise Paskalya Adası.  İki nokta arasındaki yolculuk yine özel bir jet ile gerçekleştirilirken Paskalya Adası’nda daha çok kültürel bir gezi yapılıyor. Özel rehberler eşliğinde yapılacak gezilerde Paskalya Adası’nın keşfi yapılıyor. Adada aynı zamanda gökyüzü de mercek altına alınıyor.

10-12. Gün: Yeni Zelanda

Gezinin en eğlenceli rotalarından birisi ise Yeni Zelanda. Turun 10. günü itibari ile başlayacak olan Yeni Zelanda turu helikopter turlarından 4×4 gezilerine kadar çok farklı aktiviteyi içeriyor.

13-15. Gün: Avustralya

Özel bir yat ile 13. gün itibari ile geçişin yapıldığı Avustralya, daha çok koy ziyaretleri ile geçiriliyor. Avustralya’nın meşhur koylarında yapılan yat gezileri ile birlikte dalış ve çevre gezisi yapılıyor

16-18. Gün: Hindistan

Uzak Doğu’yu sevenler için tur 16. gün itibari ile çok daha keyifli hale geliyor. Avustralya’dan sonra geçişin yapıldığı Hindistan’da farklı bir kültürü tanıma, yerel lezzetleri tatma imkanı sunuluyor.

19-21. Gün: Umman

Arap dünyasına dair farklı bir kesit sunan Umman, turun son günlerinde ziyaret ediliyor. Arap mutfağı ile ilgili workshopların yapıldığı Umman, aynı zamanda farklı kültür ile ilgili zengin bir şölen sunuyor.

22-24. Gün: Gürcistan

Gezinin sonuna doğru tercih edilen Gürcistan yine mutfağı, şarapları nedeniyle tercih ediliyor. 2 günlük son turun ardından New York’a dönüş için Gürcistan’da hazırlıklar başlatılıyor.

25.Gün: New York

Ucuz New York Uçak Bileti ✈

Gürcistan’dan New York’a jetler ile yapılan seyahat sonrasında 150 bin dolarlık tur son buluyor. Bu yerleri dolaşmak için çok daha uygun fiyatlarla plan yapmak mümkün olsa da turun ilk gününden son gününe kadar her şeyin lüks olarak seçildiği ve özel eğitimlerle desteklendiği turizm turu, özellikle para konusunda sorunu olmayan kişiler için cazip bir seçenek sunuyor.