En Faydalı Seyahat ve Rota Planlama Uygulamaları

tarafından
42
En Faydalı Seyahat ve Rota Planlama Uygulamaları

Seyahat öncesi rotanızı çizmek size kolaylık sağlayacağı gibi rota planlama uygulamaları kullanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Bazı insanlar rota planlaması yapmayı severken bazıları da seyahat öncesi rota planlamanın içerisinden çıkamamakta. Ancak şimdi bahsedeceğimiz uygulamalar ile planlı rota çizme işlerinizi kolay ve eğlenceli bir şekilde halledeceksiniz.

Seyahat ve Rota Planlama Uygulamaları

The Best Time to Visit Anywhere in the Wrild

Uygulama sayesinde gitmeyi düşündüğünüz yerin hava durumuna ve en yüksek en düşük sıcaklık seviyelerine bakabiliyorsunuz.

The Basetrip

Bu uygulama özellikle yurt dışına seyahat edecekler için güzel e nitelikli bir uygulama olmakta. Gideceğiniz yer ile ilgili ihtiyacınız olacaklar listesini sizlere sunuyor. Vize ihtiyacınız, Priz çeşidi gibi ihtiyaçları size sunuyor olması yardımcı olan bir özelliği olmakta.

Rome2Rio

Rome2Rio uygulaması seyahat gerçekleştireceğiniz yer de seçmiş olduğunuz otel ile diğer seçenekleri karşılaştırma yapan bir uygulama olmakta. Uygulamanın en sevilen özelliği ise çoklu şehir girerek ulaşım seçeneklerini aynı anda değerlendirebilmeniz.

Fenomenlerin Fotoğraf Paylaştığı 16 Muhteşem Otel

Cool Cousin

Lokal fikirler kapsamında hizmet sunan bir uygulama olan Cool Cousin, bünyesinde farklı şehirlere gitmiş kuzenleri barındırıyor. Sizde kendinize uygun kuzeni seçerek o şehir hakkında yazılan yazıyı okuyorsunuz. Yazıda tavsiye ve öneriler bulunuyor.

Google Maps

Pek bilinmeyen bir uygulama olan Google Maps, oldukça faydalı bir uygulamadır. Uygulama içerisinde gideceğiniz yer ile ilgili seçenekleri işaretleyebilirsiniz. İnternetiz olmadığı zamanda da işaretlemiş olduğunuz yerleri görebilir, rahatlıkla bulabilirsiniz.

LifePinner

Bu uygulama gittiğiniz yerler hakkında bilgi, anı ve fotoğraflarınızı saklayacağınız bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Sıradaki gezim için aklımda  bulunsun dediğiniz notları bu uygulamaya yazarak kolayca hatırlayabilirsiniz.  En eğlenceli kısmı ise uygulamada gittiğiniz ülkeleri ve gezdiğiniz yerler hakkında kişisel infografikler oluşturabiliyorsunuz.