En İyi 5: Hafta sonu Kaçmalık Butik Cunda Otelleri

tarafından
5
En İyi 5: Hafta sonu Kaçmalık Butik Cunda Otelleri

İstanbul’un yoğunluğu ve kargaşasından uzaklaşmak için küçük kaçamaklar yapacağınız butik Cunda otelleri…

Şehrin gürültüsü ve yoğunluğu birçok insanı tatil için iyi bir yer arayışına sokmakta. Yoğun iş temponuzdan uzaklaşıp küçük kaçamaklar yapacağınız otelleri sizler için listeledik. Cunda otellerinin hafta sonu kaçamağınız için iyi bir fırsat olacağını belirtelim. İşte tercih edebileceğiniz 5 Cunda otelleri;

Hafta sonu Kaçmalık Butik Cunda Otelleri

  1. Cunda Battalos Otel

Battalos’un zeytin kokan bahçelerinde kendinizi rahatlatıcı atmosfere bırakın. İş temponuzdan uzaklaşmak için küçük kaçamak yapacağınız bu otelden pişman olmayacaksınız. Kaz dağlarından gelen güzel oksijen ile temiz havanın tadına doyamayacaksınız. Soğuk havalarda gidecekseniz elinize çayınızı kahvenizi alıp şömine etrafında oturarak dinlenebilirsiniz. Bisiklet sürerek otel çevresini ve farklı yerleri keşfedebilme imkanınızda mevcut.

  1. Otel Labris

Edremit Körfezine ve Kaz dağına bakan yamacı ile otel manzarası size sıcak bir atmosfer sunuyor. Otelde sauna, kapalı yüzme havuzları, geniş balkonlu odalar ve buhar odaları bulunuyor.

  1. Mola Cunda

Otelin odalarına göz gezdirdiğiniz vakit çevre dostu olarak inşa edildiğini anlayabilirsiniz. Güzel ve ferah bahçeleri olan, geniş odaları bulunan otelin hafta sonu kaçamağı için oldukça uygun olduğunu belirtelim.

  1. Otel Sobe Cunda

Ziyaretçilerinin atmosferini oldukça beğendiği otel Sobe, taş duvarları, loş ışıkları ile samimi bir ortam sunuyor. Otel içerisinde 7 farklı oda çeşidi bulunuyor. Ev ortamınızı aratmayacak samimi atmosferi ile tercih edebileceğiniz oteller içerisinde bulunuyor. Otelin adanın en sakin yerlerinden birinde bulunduğunu söyleyelim.

  1. Cunda Nisi Butik Otel

Otel tarihi Taksiyarhis Kilisesi’nin hemen yanında yer alıyor. Açık tonlarla döşenmiş oda ve yüksek tavanlı odaları ile ferah oda seçenekleri sunuyor. Otelin dışında gezdiğiniz vakit ise Cunda’nın sokaklarında güzel atmosfer ile buluşuyorsunuz.