En İyi Alışveriş Rotaları

tarafından
123
En İyi Alışveriş Rotaları

Gezilerin olmazsa olmazlarından birisi olan alışverişler için önemli rotalar, çoğu kişi için daha cazip bir gezi sunuyor. AVM’lerde dolaşmaktan bıkan ve alternatif, farklı bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyenler, en iyi alışveriş rotaları listemize göz atabilir.

Alışveriş Rotaları

Bond Street, Londra

En Ucuz Londra Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Alışveriş konusunda her zaman ilgi odağı olan Londra, Bond Caddesi ile kişilere cömert bir seçenek sunuyor. Moa merkezi olarak da bilinen Bond Caddesi’nde farklı markaların özel ürünlerini bulmak mümkün. Her ne kadar etiket fiyatları yüksek olsa da Bond Caddesi ve Londra alışveriş denildiğinde dünyada akla ilk gelen noktalardan birisi.

Bahnhofstrasse, Zürih

En Ucuz Zürih Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

İsviçre ve Zürih denildiğinde akla ilk gelen saat olduğu gibi İsviçre saatleri denildiğinde de uğramadan geçilmeyen yerlerden birisi Bahnhofstrasse. Zürih’te bulunan bu özel cadde, lüks saatlerle donatılmış durumda. Farklı model ve fiyatlarla satışa sunulan saatler için caddeyi gezmeniz yeterli. Üstelik lüks modellerin yanı sıra yerel ve daha uygun fiyatlı saat modellerini de yine Bahnhofstrasse’de bulabilirsiniz.

Via Monte Napoleone, Milano

En Ucuz Milano Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Moda denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi olan Milano, Via Monte Napoleone ile alışveriş keyfini arttırıyor. Merkezin en önemli ve ünlü caddelerinden birisi olan Via Monte Napoleone,  coğrafi olarak da önemli bir noktada. Öyle ki Piazza Duomo ve Piazza San Babila gibi önemli iki nokta arasında yer alan bu cadde, iki meydanın yoğunluğunu taşıyor. Dünyaca ünlü modacıların butiklerinin bulunduğu Via Monte Napoleone, özel tasarım isteyenler için ideal bir yer.

Montaigne, Paris

En Ucuz Paris Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Montaigne Caddesi; lüks markaların bir arada bulunduğu özel bölge. Özellikle İtalya’nın lüks markaları göz önünde bulundurulduğunda Montaigne, lüksün en ihtişamlı noktalarından birisi.

PC Hooftstraat, Amsterdam

En Ucuz Amsterdam Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Hollanda’da alışveriş denildiğinde ise ilk gidilecek nokta PC Hooftstraat. Özellikle son yıllarda yapılan yenilikler ile birlikte adından daha sık söz ettiren PC Hooftstraat, şu anda lüks markaların yer almak için çabaladığı bir yer.

Stroget, Kopenhag

En Ucuz Kopenhag Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Alışveriş için özel olarak hazırlanan Stroget, Kopenhag ekonomisinin de en önemli dinamiklerinden birisi. Sadece alışverişler için hazırlanmış olan Stroget, hemen hemen her markaya ev sahipliği yapıyor.

Bağdat Caddesi, İstanbul

En Ucuz İstanbul Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Dünyanın en önemli rotalarından birisi de kuşkusuz Bağdat Caddesi. İstanbul’a gelen kişilerin alışveriş konusunda uğrayabileceği ve rahat bir şekilde gezebileceği ilk yerlerden birisi olan Bağdat Caddesi, Dünya genelinde listelere girmeyi başarıyor.

Madrid

En Ucuz Madrid Uçak Bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

İspanya’yı ziyaret edenler için alışveriş konusunda yardımcı olacak bölge Madrid. Lüks markaları ve mekanları ile dikkat çeken Madrid, tüm gün boyunca gezilebilecek bir yapıda.