İşten Güçten Uzakta Bir Tatil İçin En İyi Didim Otelleri

tarafından
7
İşten Güçten Uzakta Bir Tatil İçin En İyi Didim Otelleri

Tatil için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz yerlerden birisi olan Didim’de kalabileceğiniz en iyi Didim Otelleri ile tatil keyfiniz hiç bitmesin 🙂

Didim tatil için tercih edebileceğiniz doğal güzellikte olan bir yer. Tarihi güzelliklerinin de göz doldurduğu tatil yerinde güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz kaçınılmaz oluyor. İşte uzaklaşıp Didim’e doğru yol aldığınızda tercih edebileceğiniz 5 iyi otel;

En İyi Didim Otelleri

Aurum Didyma Spa & Beach Resort

Didim’de sevilen ve beğenilen otellerin içerisinde yer alan Aurum Didyma Spa & Beach Resort otel,  memnun kalabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Ege bölgesinin nefes kesen manzarasının yanı sıra otelin denize bakan sıfır konumu ile tatilinizin tadını çıkaracaksınız. Otelin 1 ana ve 3 alakart restoranı bulunmakta. Otel geniş kahvaltı seçenekleri ve Dünya mutfağından birçok lezzeti sizin ile buluşturuyor. Otelin birçok paketi bulunuyor. Bu paketler içerisinde balayı paketleri, bahar paketleri gibi fiyat indirimleri de yapılıyor.

Palm Wings Beach Resort Didim

Otelde 5 farklı oda seçeneği ve 7 farklı restoranı bulunuyor. Otelin çalışanlarının güler yüzlü olması ise dikkat edilen özellikler içerisinde. Didim de tercih edebileceğiniz otel içerisinde Palm Wings oteli de tercih edebilirsiniz.

Venos Beach Resort& Spa

5 yıldız bir tesis olan bu yerde dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Otel  ferah odaları ve zengin menüsü ile sevebileceğiniz bir hizmet bulunuyor. Otelde çocuklarınızın da eğelenebileceği mini clup bulunuyor.

Rose Garden Boutiqe Hotel

Kalabalıktan uzak bir tatil yapmak istiyorsanız bu otel tamda size göre. Hem yaz hem kış sezonunda iyi bir hizmet sunan otel müşteri memnuniyetini sağlamış gözüküyor. Sabah kahvaltılarınız havuz başında bile servis ediliyor.

D- Marin Didim Yacht Clup

14 odasıyla hizmet veren otel, odalarında yüksek standartlı ortamları bulunduruyor. Tesisin restoranlarında farklı lezzetler bulabiliyorsunuz.