En İyi Düğün Otelleri: Hayalleriniz Gerçek Oluyor!

tarafından
37
En İyi Düğün Otelleri: Hayalleriniz Gerçek Oluyor!

Sizin için anlamlı olan bu özel düğün gününü, mükemmel bir yerde gerçekleştirmeye ne dersiniz? İşte en iyi düğün otelleri…

Düğün günü en mutlu gününüz olmasına rağmen en stresli günlerinizden biridir. Kendinizi için endişelenmeyi bir kenara bırakıp bir süre sonra konuklarınız için endişelenmeye başlıyorsunuz. Acaba atmosferi beğendiler mi, eksik bir şey var mı, her şey yolunda mı ? gibi… Düğün mekanınızı bir otel olarak tercih etmişseniz, otel görevlilerinin sunmuş olacağı hizmet oldukça önem arz ediyor. Konuklarınızın her biri ile ilgilenmeniz zor olacağı için otelin hem ortamı hem de konukların ihtiyaçlarını giderecek otel çalışanları olmalı ki düğününüzden herkes memnun kalsın.İşte bu ve bunun gibi birçok sebepten dolayı en iyi düğün otelleri için doğru karar vermelisiniz.

En İyi Düğün Otelleri

Pera Palas Jumeriah – İstanbul

Pera Palas, 1895 yılında inşa edilmiş bir otel. Otelin yapmış olduğu organizasyonlar tam da hayal ettiğinizi gibi olabilir. İç ve dış mimarisi ile göz kamaştıran otelin konum ve ulaşım açısından oldukça kolay bir bölgede yer alması misafirlerinizin işini kolaylaştırıyor.

Kuum Hotel & Spa – Bodrum

5 yıldızlı olan otel, size mavi ve yeşilin tonlarının birleştiği mükemmel bir ambiyans sunuyor. Otelin deniz kenarına yakın büyük bir bahçesi bulunuyor. Oteli özellikle yaz düğünü isteyenler tercih edebilir. Seçkin hizmetler sunan otel, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Metropolitan Hotel – Ankara

Atmosferinin bir o kadar rahat olduğu görülen otel Metropolitan, estetik mimarisi ile de beğeni kazanıyor. Otelin 2 adet balo salonu bulunuyor. Teras katında yer alan Kehribar salonunu özellikle tercih etmenizi öneriyoruz. Otel 360 derecede Ankara’nın güzel manzarasına da sahip. Otel düğün organizasyonu ile tam bir tecrübeli düğün oteli oluyor.

Bello Hotel Resort Spa – Antalya

2002 yılından beri faaliyet gösteren Porto Bello otel, 5 yıldızlı bir otel olarak karşımıza çıkıyor. Canlı müzik seçenekleri ve düğün sonrası after parti ile otel sizlerin mutlu gününüzü taçlandırmaya geliyor. Bunun yanı sıra otelin genç evli çifte balayı paketleri de sunulan hizmetin içerisinde yer alıyor.