Fenomenlerin Fotoğraf Paylaştığı 16 Muhteşem Otel

tarafından
53
Fenomenlerin Fotoğraf Paylaştığı 16 Muhteşem Otel

Fenomenlerin, ünlülerin sosyal medya paylaşım platformu olan Instagram’da fotoğraf paylaştığı 16 muhteşem otel.

Bilindiği üzere tatile çıkmak herkes için mutlu edici bir durum. İnsanlar tatile çıkacakları zaman kalacakları otelleri önceden rezerve ettirmek için otellerin yerini, sunduğu hizmetleri de özenle araştırıyor. Bu hizmetlerin yanı sıra otellerin görünümü de kişiler için önem arz ediyor. Özellikle Instagram da fotoğraf paylaşmak için otel görünümüne dikkat eden kitle ise hiçte azımsanacak miktarda değil. İşte fenomenlerin  fotoğraf paylaştığı 16 muhteşem otel;

Fenomenlerin Fotoğraf Paylaştığı Muhteşem Oteller

Four Seasons Resort Mauı – Hawaii

Hawaii’de bulunan bu otelin plaja 4 dakikalık uzaklıkla olduğunu söyleyelim. Otelin içerisinde 3 yüzme havuzu ve 3 restoranı vardır. Otelin okyanus manzarası ve ferah odaları tatilcilerin beğendiği en önemli özellikler  içerisinde yer alıyor. Kişiler içinde okyanus manzaralı bir otelin çevresinde ki yeşillikler ile bütünleşmesinin Instagram da paylaşılacak ideal fotoğraflara imkan sağlaması kaçınılmaz oluyor.

Hotel Kakslauttanen – Finlandiya

Tamamen doğa ile bütünleşmiş olan otelin görsel olarak göze hitap ettiği gözlemleniyor.  Otel dünyanın en büyük buharlı saunası ile hizmet vermektedir.

St. Pancras Renaissance Hotel London – İngiltere

Uluslararası Tren istasyonunun bir parçası olan otelin 6 farklı metro hattına erişimi kolaylıkla sağlıyor. Otelin hayvanat bahçesine, belli başlı önemli müzelere yakınlığı ile gezilecek yerlere yakın olması ile de tercih ediliyor.

Conrad Maldives Rangali Island – Maldivler

Condrad Maldives Rangali, birbirine bağlı köprüler ile 2 ayrı ada üzerinde geniş villalar ile hizmet vermektedir. Görsellik olarak hem okyanusa yakınlık hem de saf temiz su görüntüsü ile sevilen oteller arasında listenin başında gelen oteller arasında yer alıyor.

Hacienda Na Xamena – İbiza

Otelin denize karşı manzarası oldukça büyüleyicidir. Bir yamacın tepesinde bulunan otelin muhteşem manzarası insanları kendine çekiyor.

Aqua Dome – Avusturya

4 yıldızlı otelin Ötztal Alplerine karşı olan muhteşem manzarası oldukça beğeniliyor.  Doğal çevre ile uyum içerisinde olan otelin verdiği hizmette oldukça seviliyor.

Lion Sands – Güney Afrika

Otel nehre bakan manzarası ile tercih edilen oteller içerisinde yer alıyor. Av hayvanlarını izleme şansınızın da olduğunu söyleyelim.

The Icehotel – İsveç

Otel buzdan yontulmuş odaları bünyesinde bulunduruyor. Buzdan yataklar ile otelde en dikkat çekici yerler oluyor.

Villa Saraswati – Bali

Otel size villalarda hizmet veriyor olup bu villaların içerisinde ayrıcalıklı özellikler bulunuyor. Bu özellikler ile kendinizi özel hissetmeniz kaçınılmaz oluyor.

Musha Cay – Bahama Adaları

Bir ada üzerinde olan otelin kar- beyaz ince kumdan oluşması ve tüm bölgenin yeşil tropikal alanlarla bütünlük içinde olması görsellik olarak muhteşem görselliklere ev sahipliği yapıyor.

Hotel Plaza Athenee – Paris

Pariste güzel manzaraya sahip olan Hotel Plaza, 5 yıldızlı bir otel olmaktadır. Gezilecek yerlere yakın olan otel Paris’in gözde otelleri arasında yer alıyor.

Conrad Maldives Rangali Island – Maldivler

Doğal güzelliği ile maldivlerin tercih edilen otelleri arasında Conrad Maldives Rnagali yer alıyor. Otelde deniz altı restorantın bulunması tatilcileri oldukça heyecanlandırıyor. Deniz altında yemek yeme imkanı sağlamak, otelin herkes için farklı bir atmosferi müşterilerine sunduğunu gösteriyor.

Barcelo Malaga – Malaga

Otelin eğlenceli lobisi ile müşterilerinin eğlenmesine imkan sağlanıyor. Barcelona’nın gözde otelleri arasında yer alıyor.

Bellagio Casino – Las Vegas

Las Vegas’ın lüks otelleri içerisinde yer alan otelin bir kumarhane yerinin olduğu ve ideal bir konum etiketi yapacağını bir otel olduğunu belirtelim.

Lebua / State Tower – Bangkok

Şehri ayaklarınızın altına aldığınız lüks otelde akşamları manzarayı izlemenin kaçınılmaz olduğunu söyleyelim. Bar hizmeti ile müşterilere farkı hizmetler sunan otelin oldukça fazla müşterisi bulunuyor.

Jade Mountain Resort – St Lucia

Deniz ve dağ manzaralı odalara sahip otelin sunmuş olduğu birçok özellik ile ilgi gören oteller içerisinde yer alıyor. Odaya masaj hizmeti ve özel banyo hizmetleri ile dinlenmenizi tam anlamıyla sağlayacağınız muhteşem bir otel.