Aile Otelleri: İstanbul’da Aile Huzuru Yaşatan Oteller

tarafından
25
Aile Otelleri: İstanbul’da Aile Huzuru Yaşatan Oteller

İstanbul gezinizde konaklayacağınız aile otelleri aramaktaysanız oluşturmuş olduğumuz listeye göz gezdirmelisiniz. İşte aile huzuru bulacağınız İstanbul otelleri.

İstanbul’da aile ortamına uygun otelleri araştıran kişiler, genellikle tatillerini keyifli geçirmek ve yabancılık çekmemek için tavsiye aramaktadırlar. Çoğunluğumuz da aynı amaçta oluyoruz. Aile ortamını düşünen ve ailecek tatil yapmanın keyfine varmak isteyen müşteriler için güzel deneyimli otellerden bahsedebiliriz. İstanbul’da güzel vakit geçirebilir, aileniz ile keyifli anılara şahitlik ederek, tatilinizi dolu dolu geçirebilirsiniz.  Aile ortamının yanı sıra otel seçiminde çocukları da ön planda tutan aileler için işte İstanbul da  güvenli, temiz, güzel hizmet veren aile otelleri;

Mövenpick İstanbul

Aile ortamını uygun bir otel arayışı içerisinde olan müşteriler bu oteli gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Özellikle ulaşım noktalarına münasip bir yerde bulunan Mövenpick Otel, taksim meydanına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir yerde bulunuyor. Ayrıca ödüllü hizmet anlayışı ile beğenebileceğiniz oteller içerisinde yer alıyor. Alışveriş yapmak için canlı bir yerde bulunan  otelin birçok yere yakınlığı işinizi kolaylaştıracak. Mövenpick otelde de her bütçeye uygun paketler müşterileri memnun ediyor.

Dosso Dossi Old City

Dosso Dossi Old City otelinin, Sultanahmet de  bulması ve otelin beklentilerin üzerinde bir hizmet vermesi müşterilerin otele yönelmesine sebebiyet veriyor. Otel Türkiye’nin ilk ” Çocuk Dostu Şehir Oteli” olarak biliniyor. Otelde konaklayan aile ve çocuklara güzel sürprizlerde bulunan otel çocuklar için oyuncak sürprizleri de yapıyor. Çocuklarım uyku saatlerine göre günlük süt, çocuklara yemek menüsü, meyve ikramı, DVD  ve mama sandalyeleri gibi birçok hizmetleri sunuyor.

Conrad

Otel Beşiktaş’ta bulunuyor. İstanbul’da keyifle tercih edebileceğiniz bu otel Avrupa’nın öncü otellerinden biri olarak niteleniyor. Otel içerisinde bulunan geniş suitler  aileler için tercih edilebilecek oteller arasında bulunuyor. Ayrıca Family Fun Package paketi ile ailelere özel imkanlar sunuluyor. Otelin sunmuş olduğu birçok aktiviteye katılarak tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Vialand Palace

Aile oteli olan ve İstanbul’un en büyük parkı Vialand’ın içerisinde bulunan Vialand Palace otel, çocuklu aileler için en iyi fırsatlardan bir tanesi oluyor. Aile ve çocuklar için birçok hizmet sunan otelin geniş ve rahat odaları tam da ailelere göre dizayn edilmiş. Keyifli bir konaklama ve tatil için Vialand Palace otelini tercih edebilirsiniz.