İstanbul Yılbaşı Otelleri: Yeni Yıla Keyifle Başlayın!

tarafından
18
İstanbul Yılbaşı Otelleri: Yeni Yıla Keyifle Başlayın!

İstanbul yılbaşı otelleri ile yılınızın güzel başlamasını istiyorsanız bu muhteşem otellerin yılbaşı kampanyalarından faydalanmayı unutmayın.

Yeni yıl yaklaşırken İstanbul’a kaçamak yapmak isteyenler otel arayışında. Otellerin yılbaşına özel kampanyaları da bulunuyor. Yeni yıla keyifli girmek isteyenler İstanbul’un hareketli ve eğlenceli gecelerinde vakit geçirip kutlamalara dahil oluyorlar. Gece geç saatlere kadar eğlenilip otellere gelenlerin yanı sıra konaklayacakları otellerde de düzenlenen yılbaşı eğlencelerine katılabilirsiniz. Özellikle lüks mekanlar yılbaşı eğlencenizi en üst seviyeye taşıyor. Gerek ünlü sanatçıları dinleyebilir gerekse düzenlenen eğlenceli gösterileri izleyebilirsiniz. İstanbul için yılbaşı otel önerilerine yazımızda değineceğiz.

İstanbul Yılbaşı Otelleri

Hilton İstanbul Bosphorus

Hilton İstanbul Bosphorus

Hilton İstanbul Bosphorus

1955 yılında açılan bu otel ilk 5 yıldızlı uluslararası oteli içerisinde yer alıyor. ABD dışında en uzun sürede faaliyet göstermiş olan  Hilton İstanbul, lüks oteller içerisinde yer alıyor. İstanbul’ da yılbaşı otelleri içerisinde ilk akla gelen ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede değerlendiren Hilton İstanbul, bu yılda ziyaretçilerini bekliyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent

İstanbul’un finans merkezi olan Levent, gözde otellerin birini bünyesinde bulunduruyor. Wyndham Grand otel, sınırsız hizmeti ile bu yıl konuklarına muhteşem sürprizler hazırlığında. İstanbul’ da yeni yıla girecekler mutlaka Wyndham Grand oteli tercih etmeliler.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul

Boğaz manzaralı olan otel, teraslı odaları ile size muazzam bir görüntü sunuyor. Farklı lezzetler ve geniş odaları ile yılbaşı eğlencenizle taçlandıracağınız gününüzün tadına doyamayacaksınız.

The Green Park Hotel & Convention Center

The Gren Park Hotel, farklı kapasitede 55 toplantı salonuna sahip. Yılbaşı eğlencenizi bu otelde geçirdikten sonra otelin Spa salonunda güzel bir masaj ile gününüzü taçlandırabilirsiniz.

WOW İstanbul Hotel & Convention Center

WOW İstanbul Hotel & Convention Center

WOW İstanbul Hotel & Convention Center

WOW İstanbul Hotel, dünya mutfaklarında önemli bir prestije sahip. Sunduğu farklı tatlar ile konuklarının beğenisini kazanıyor. Seçkin çalışanları ve sergilediği hizmet yılbaşı günüde sizlerle birlikte olacak. Otelin en büyük avantajı Atatürk Havalimanına yakın olması. 5 yıldızın tüm konforunu sunan otel, birçok etkinliği bünyesinde gerçekleştiriyor. WOW İstanbul, yılbaşı gecesi de konuklarının karşısına muhteşem etkinlikler ile geliyor. Muhteşem bir deneyim yaşamaya hazır olun.