Kurban Bayramı’nda tatil için gidilebilecek yerler

Kurban Bayramı’nda tatil için gidilebilecek yerler

Dini bayramlar yaklaştıkça hepimiz seyahat edebileceğimiz yerler aramaya başlarız. Birçoğumuzun istediği, ailemizle güzel ve eğlenceli zamanlar geçirirken, aynı zamanda da ekonomik olanını tercih etmek. Bu yüzden sizler için Kurban Bayramı’nda gidebileceğiniz en iyi tatil rotalarını derledik.

Artarda gelen bayramlar sizi tatil planı için daha fazla düşündürebilir. Ama merak etmeyin sizler için Kurban Bayramı’na özel birbirinden ilginç ve sevdiklerinizle hoş vakitler geçirebileceğiniz beş önerimiz var.

Kurban Bayramı Tatil Rotaları

Ruanda- Uganda Goril Safarisi

Doğayı hayvanlarla iç içe yaşamayı sevenler için kaçırılmayacak fırsatlardan biri olan goril safarisi adrenalini ve eğlenceyi birlikte yaşayacağınız alternatiflerden biridir. Afrika’nın doğal güzelliklerini ve vahşi yaşam alanları ilginizi çekecek ve diğer tatillerinizden farklı olacak diyebiliriz.

Peru- Bolivya

UNESCO Dünya Mirası listesinde kayıtlı olan Lima şehri Peru’nun başkentidir. Sadece bir tanesi olan bu görülmeye değer yer, bayram tatiliniz için listeye eklenecek yerlerden biridir. İlginizi çekecek mutfak kültürleri, birbirinden farklı tarihi yapıtlarıyla gözde noktalardan biri diyebiliriz. Sizde sevdiklerinizle keyifli saatler geçirirken farklı yerler keşfetmek istiyorsanız bu yerleri tercih edebilirsiniz.

Buzullar ve Volkanlar ülkesi İzlanda

Dünyadaki cennet desek İzlanda için çok da yanılmış olmayız aslında. Doğanın tüm şölenlerini tüm açıklığıyla sunduğu İzlanda bunun yanında kültür, sanat ve festivallere de çok önem vermektedir. Pişman olmayacağız tatil yerlerinden biridir diyebiliriz.

İskoçya- İrlanda

İskoçya’nın yemyeşil yolları, huzur veren doğal güzellikleri, İrlanda’nın her birinde bambaşka hikayeler yatan tarihi yapıları sevdiklerinizle birlikte sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz yerler arasındadır.

Tibet- Bhutan- Nepal

İnanışlarıyla, doğal güzellikleri ve manastırlarıyla ün yapmış yerlerden diyebiliriz. Dinginliğin ve huzurun peşinde olan kişiler için hoş vakit geçirebilecekleri yerler arasındadır.

Biletmar:

Bu site çerezleri kullanmaktadır.