Las Vegas’da Ne Yenilir Ne İçilir?

tarafından
14
Las Vegas’da Ne Yenilir Ne İçilir?

Las Vegas’da Ne Yenilir Ne İçilir? Son yıllarda yemek çeşitliliğini arttırmış, gazinoları kadar lezzetli mutfağı ile de ilgi görmeye başlamıştır.

Las Vegas sokaklarında birçok çeşit yemek bulunduran restoranları görebilirsiniz. İnsan, hepsine girmek farklı lezzetleri denemek istiyor. Son 30 yılda gelişen Las Vegas mutfağı, şehrin eğlenceli mekanları kadar konuşulmaya başlanacaktır. Kentte, yemekler kadar yemeğin sunumu da çok önemseniyor. Yemeği sanat dönüştüren Las Vegas restoranları ziyaretçilerini bekliyor.  El Dorado Cantina mekanı, Las Vegas’da ki Meksika restoranıdır. İnsanları en lezzetli Meksika yemeklerini yemek için bu mekanı tercih ediyorlar. Diğer mekanlardan birisi Kyara Japanese Tapas. Mekan Japon yemeklerini sizlerle buluşturuyor. Uygun fiyatlı menüler ile turistleri kendine çekmeyi başarıyor. Las Vegas’ın en güzel bifteği nerede yenir diyenlerdenseniz Strip House en doğru adres oluyor. Denemenizi önereceğimiz lezzetli listeden Las Vegas’da Ne Yenilir Ne İçilir?

 1. Dondurulmuş Hindi
  Şükran günleri ve noel günleri çok tüketilen hindi eti, Las Vegas’ta hemen hemen her mekanda vardır. Etin sebzelerle ve soslarla birleştirilip fırına atıldığını söyleyelim.
 2. Karidesli Kokteyl
  Şehirde, deniz mahsullerinden yapılan yemeklerin sayısı fazladır. Alkolün yaygın olduğu kentte, karidesli kokteyl beğenilen bir içkidir. Kokteyl, ilk defa 1959 yılında bir otel kumarhanesinde insanlara sunulmuş. Günümüze kadar halen beğeni kazanan içecektir.
 3. Thai Yemeği
  Thai yemeği aslında bir Asya yemeğidir. Kentte 240 adet Thai restoranı bulunuyor.
 4. Steggs
  Biftek ve yumurtanın birleştirildiği yemek Steggs, sabah kahvaltılarında tercih ediliyor.
 5. Picon Punch
  Amerikan içkisi Picon Punch, Bask mekanlarında ziyaretçilere sunuluyor. 100 yıllık geçmişi ile insanlarda merak uyandırıyor. İçki Amer Picon otundan yapılıyor. Otun dışında içine nar şurubu ve kanyak konuluyor. İsteğinize göre limon ve soda da ilave edebilirsiniz.