Özel Havuzlu Odaları Bulunan Oteller

tarafından
109
Özel Havuzlu Odaları Bulunan Oteller

Kişilerin otel ve oda tercih ederken birçok özellikleri değerlendirdiklerini söyleyelim. Özellikle ayrıcalıklı odalar vazgeçilmez tercihler içerisinde yer alıyor. Hele ki o odalarda özel havuz seçeneği var ise rezervasyonlar kaçınılmaz oluyor. İşte özel havuzlu odaları bulunan oteller;

Özel Havuzlu Odaları Bulunan 5 Harika Otel

Peninsula Gardens

Akdeniz’e karşı bakan bir oda manzarasında uyanmak istiyorsanız bu otel tamda sizlik. King boy yataklı odaları olan ve hizmetini seveceğiniz bu otel Kaş’ta. Otelde özel havuzunuz ve jakuziniz bulunuyor.

The Bodrum By Paramount Hotels & Resorts

Muazzam bir tatil için muhteşem bir otelde kalmak istiyorsanız The Bodrum tam böyle bir yer. Tatilinizi taçlandırmaya otelinizden başlayabilirsiniz.  Otelde size özel terasında havuz bulunmakta. Muhteşem görüntüsü olan teraslı havuzunuzun yanı sıra size özel jakuzinizde bulunuyor. İster teraslı havuzunuzda ister jakuzinizde zaman geçirebilirsiniz .

Susesi Luxury Resort

Akdeniz’in en geniş suitlerini bünyesinde bulunduran otel 24 saat personel ulaşımı ve hizmeti ile birçok müşterilere ev sahipliği yapmaktadır.

Sonsuzluk Havuzu Olan Oteller ile Hayallere Dalın

Ersan Resort & Spa

Bodrum da olan bu otel iyi bir dinlenme olanakları sunuyor olup sizleri memnun etmek için sınırsız eğlenceyi ayağınıza getiriyor. Jakuzili geniş banyolar, yataklar, farklı lezzette birçok yemek çeşidi ile karşınıza geliyor. Deniz kenarında VIP bungalov ve özel havuzu ile tatilinizi ayrıcalıklı kılabilirsiniz.

Sueno Deluxe Belek

Terasınızda bulunan özel havuz ve jakuzi ile muhteşem bir hizmet sunan Sueno Deluxe Belek otel, 3 farklı oda konsepti ile sizlere hizmet sunuyor. 5 çeşit yastık menüsü ve ayrı ayrı bulunan duş yerleri, mermer banyoları ile muhteşem bir konaklama hizmeti veriyor.