Özel Plajlı Oteller İle Başka Türlü Bir Tatil Mümkün!

tarafından
6
Özel Plajlı Oteller İle Başka Türlü Bir Tatil Mümkün!

Tatil planlarınızı yaparken otel arayışı içindeyseniz doğru sayfadasınız. Özel plajlı oteller erken rezervasyon için sizleri bekliyor.

Ülkemizde özel plajı olan oteller oldukça rağbet görüyor. Özellikle birden fazla plaj çeşidi olan oteller müşterilerinin isteklerini ön planda tutmuş gözüküyor. Plajlar aile plajı veya sessiz plaj olarak genelde 2 ye ayrılıyor. Ancak 5 çeşit plajı olan otellerde mevcut. Tatil severler bu güzel koylara yerleşmiş olan otelleri severek ziyaret etmektedirler. Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, iyi bir tatil planları kurmak herkesi sabırsızlandırıyor. Deniz, kum, güneş üçlüsü harika bir tatil geçirmenizi size hayal ettiriyor olmalı. Güzel bir tatil geçirmeniz için rotanıza Ege ve Akdeniz bölgelerini eklemeniz memnuniyetinizi arttıracaktır.

Yaz için heyecanlı bekleyişleri sürdürenler otel arayışına girdiler bile. Erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanmak için özel plajı olan otelleri kaçırmamanızı öneriyoruz.

Six Senses Kaplankaya

Yemyeşil doğa, sessiz bir ortam, hafif esen bir rüzgar ile Six Senses otelin size özel plajı güzel bir tatilin başlangıcı için çanları çalıyor. Ortamın atmosferine bayılacaksınız. 3 farklı plajı olan otelde istediğiniz plajı seçebilirsiniz.

D Maris Bay Datça Peninsula

Kendisine has bir koyun içerisine konumlandırılmış olan otelin 5 adet plajı bulunuyor. Plajlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Spa hizmeti ile rahatlayacağınız ve sonrasında şezlongunuzda uzanacağınız bir tatil sizlere sunuluyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum

Bodrum yakınlarında bulunan bir koyda kurulmuş olan otel  masmavi bir görüntüsü ile doğrusu dikkatinizi hemen çekecek. Plaj sessiz ve ailevi plaj olarak iki bölüme ayrılıyor.  Ailelerin bulunduğu plaj biraz daha sesli olabilse de diğer plaj sessiz bir plaj olmakta. Belirtelim ki sessiz plaj 16 yaşından büyüklere açık bir plajdır. Otelin haftasonu paketleri, balayı paketleri ve aile paketlerine göz gezdirin.

Hillside Beach Clup Fethiye

Fethiye’ nin muhteşem noktalarında birisi olan Hillside Beach her yıl milyonlarca turiste hizmet veriyor. Doruklarda bir tatil geçirmek istiyorsanız Hillside size göre bir yer. Rahatlatıcı spa hizmeti, Fethiye’nin muhteşem manzarası sizi rahatlatıcı bir etkiye sahip olmakta.