Ramazan Bayramı’nda tatil için gidilebilecek yerler

Ramazan Bayramı’nda tatil için gidilebilecek yerler

Dini bayramlar yaklaştıkça hepimiz seyahat edebileceğimiz yerler aramaya başlarız. Birçoğumuzun istediği, ailemizle güzel ve eğlenceli zamanlar geçirirken, aynı zamanda da ekonomik olanını tercih etmek. Bu yüzden sizler için Ramazan Bayramı’nda gidebileceğiniz en iyi tatil rotalarını derledik.

Öncelikli olarak Ramazan Bayramı yaklaştıkça tatil planları da aklımızı kurcalamaktadır. Sizlere kolaylık sağlayabilecek, tatil için düşünebileceğiniz beş önerimizi sizler için hazırladık.

Ramazan Bayramı Tatil Rotaları

Salzburg- Bavyera (Avusturya- Almanya)

Mozart’ın şehri olarak da anılan Salzbur, doğanın tüm güzelliklerini sunduğu Almanya ve daha birçok güzellikleri hayallerinizdeki tatil beldelerinden biri olabilir. Sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebileceğiniz yerlerden biridir.

Mauritius, Réunion ve Madagaskar

Dünya’nın en büyük dördüncü adası olarak yer alan Madagaskar, doğal güzellikleri, milli parkları, birbirinden değişik bitki ve hayvanları ile ziyaretçilerin gözde noktalarından biridir. Volkanik Réunion ve mercan resifleriyle çevrili Mauritius sevdiklerinizle doğanın ortasında huzur dolu vakitler geçireceğiniz yerlerden biri.

Sri Lanka Perahera Festivali

Hindistan’ın güneyinde kalan ve gözyaşı damlasına benzetilen Sri Lanka, kendine özgü gelenekleri ve UNESCO Dünya Mirası tarafından korunan yapılarıyla dolu dolu zaman geçirebileceğiniz yer olabilir. Aynı zamanda dünyanın en büyük Budist festivalinin düzenlendiği yer olarak da bilinmektedir.

Buzullar ve Volkanlar ülkesi İzlanda

Doğaseverler için ikinci önerimiz ise İzlanda’dır. Ailecek keyifli dakikalar geçirebileceğiniz birbirinden ilginç doğa şölenleri ile İzlanda tatil için ideal bir seçim olabilir. Nefes kesen doğa izlenimleriyle sizleri büyüleyebilecek yerlerden biridir.

Biletmar:

Bu site çerezleri kullanmaktadır.