Romantik Kış Otelleri: Avrupa’dan 8 Romantik Otel

tarafından
4
Romantik Kış Otelleri: Avrupa’dan 8 Romantik Otel

Sevgiliniz veya eşinizle baş başa romantik bir tatile ne dersiniz ? Avrupa’nın muazzam 8 romantik kış otelleri kapılarını sizlere açıyor.

Tatil sevilmeyecek şey değil. Ancak yazın ve kışın olması kişilerin tercihine göre değişiklik göstermektedir. Bir de yaz tatilini sevmelerine rağmen ancak kış aylarında tatile çıkma imkanı olanlar hiç üzülmesinler. Tahmin ettiklerinden daha güzel bir tatil geçirmeleri mümkün. Özellikle Avrupa’da kış tatiliniz muazzam geçecek. Bu tatil boyunca size eşlik edecek olan 8 otelden bahsedelim.

1 – Zell am See

Dağların içerisinde soğuk rüzgar seslerinin şöminede yanan odun çıtırtısı ile bütünleştiğinde gözlerinizi kapatıp tüm sessizliğin tadını çıkarın. Zell am See tamda böyle bir yerde sizlere hizmet sunuyor. Haftasonu kaçamaklarınızı burada değerlendirmek için partnerinizin kolundan tutup romantik bir tatilin başlangıç noktasına koyun. Otel çevresinde doğa yürüyüşleri ve kış sporları yapabilirsiniz. Odanızda gül yaprakları ile süslenmiş jakuzinizde döndüğünüzde sizleri bekliyor olacak.

2- Vigilius

Ulaşımı sadece teleferikle sağlayan Vigilius Mountain otel, yerden tam olarak 1500 m yükseklikte bulunuyor. Gözlerden uzak romantik bir tatil için bu otel sizlerin favorisi olacağa benziyor. 5 yıldızlı otel, tüm kaynaklar da yenilebilir enerji üretmektedir. Buda otelin dağlardaki ekolojik dengeyi bozmadığını gösteriyor. Romantizm arayan çiftler İtalya’ da yer alan bu oteli tercih edebilirler.

3- Les Grands Montets

Otel, Fransız Alplerinde bulunuyor. Kayak severler ve dağ atmosferine hayranlık barındıranlar Fransa’nın gözde otelini  romantik bir tatil için tercih edebilirler. Otel odalarında özel suitler çiftlerin beğeneceği tarza dizayn edilmiş. Mont Blanc manzarası olan otel özel ısıtmalı jakuzisi ile tercihinizden memnun kalacağınızı gösteriyor.

4- Berginsch

Rhinr vadisi manzaralı otelde 120 adet suit oda bulunuyor. Odalarda açık renk tonlarının kullanılması odaları olduğundan daha geniş gösteriyor. Sunulan hizmetle birlikte kendinizi prens ve prenses gibi hissedeceksiniz.

5- Palazzo Viviani

Bulutların üzerinde romantik bir tatil için Montegridolfo tam da böyle bir yer. Otelin yıllık tarihi ve oda dizaynları romantik bir ortamın oluşmasına imkan veriyor.

6- Adelboden

4 yıldızlı olan otel, kayak severler için iyi bir fırsat. Otelde 71 oda bulunuyor olup, konfor ve teknolojik uyumlar mükemmel. Geniş balkonlu suitlerinizde dağ manzaralarınızın tadını çıkarın.

7- Megeve

Aşıklar ülkesi Fransa, romantik bir tatil yapmanızın önüne açıyor. Karla kaplı çam ağaçlarından otel çevresinde sıkça var. Yeni evli çiftlere özel suit odalar ise en çok tercih edilen odalar içerisinde yer alıyor.

8- Kitzbühel

Otelin çiftlere özel saunası var. Romantik kış tatiliniz için Kitzbühel, konforun ve kalitenin adreslerinden birisi.