Seksi Oteller: Sadece Uyumayacağınız 6 Otel

tarafından
84
Seksi Oteller: Sadece Uyumayacağınız 6 Otel

Romantik bir tatil planları kuruyorsanız, vaktinizin tümünü sevgilinize ayırmanız için seksi oteller listemize göz atın.

Otel odalarında genellikle balayı çiftlerine ve sevgililere özel jestler ile karşılaşmışınızdır. Kendinizi özel hissettiren bu odalarda partnerinizle romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Ancak birde bu romantizmi doruklara taşımak isteğinize yanıt veren oteller bulunuyor. Sevgiliniz veya eşinizle tutkulu geceler hazır olun. Seksi ve ateşli olan otelleri araştırıyorsanız doğru sayfadasınız. İşte atmosferi, loş ışıkların ahenkliği ile sizlerin hoşuna gidecek 6 otel.

Sadece Uyumayacağınız 6 Otel

Crazy Bear Beaconsfield, İngiltere

Crazy Bear Beaconsfield

Crazy Bear Beaconsfield

Güney İngiltere de yer alan The Crazy Bear, eşsiz bir atmosfere sahip diyebiliriz. Otel odalarında gösterişe hakim olan materyaller, kişilerin baştan çıkmasına sebep olacağa benziyor. Kırmızı halılar ve gösterişli yataklar romantik dakikaların başlangıç sahnesi olacak. Oda içerisinde kullanılan deri duvar kaplamaları ve hafif karanlık ortam sizleri romantik ortama direk dahil ediyor. İngiltere’ye gidip bu oteli tercih etmenizi öneririz.

Hotel Amour, Fransa

Hotel Amour

Hotel Amour

Paris’ in en ünlü kulübüne 10 dakikalık bir mesafede bulunan Hotel Amour, aşk şehri Paris’te oldukça ünlü bir yer. Eğer aşk dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız hem Paris’e gidip Eyfel Kulesini yakından görün hem de gecenizi ateşli geçirmeye ortam oluşturun. Otelin koridorları ve duvarları çeşit çeşit etkileyici görseller ile donatılmış. Otelin dublex odaları kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Çiftlerin istemiş olduğu seksi ortam bu odalarda oluşturulmuş oluyor. Banyolar ise odaların içerisinde açık bir alanda bulunuyor. Otelin bulunduğu bölgede ise seks müzesi ile erotik shoplara denk gelebilirsiniz.

Hotel Pelirocco, İngiltere

Hotel Pelirocco

Hotel Pelirocco

Hotel Pelirocco, odalarının her biri oldukça romantik döşenmiş. Odaların hepsinin tavanı ayna parçaları ile döşenmiş. Yuvarlak yatak ve karşılıklı küvetler içerisinde zamanınızı geçirebilirsiniz.

Seven Hotel, Fransa

Seven Hotel

Seven Hotel

Çeşitli ekipmanlarla donatılan otel, sizlere eşsiz bir deneyimin kapılarını aralıyor. Paris’te bu tarz oteller bulmak çok kolay.

Propeller Island City Lodge, Almanya

Propeller Island City Lodge

Propeller Island City Lodge

Otelin odalarının hepsi tek bir amaca yönelik. Bu amaç tabi ki tahmin ettiğiniz şey. Mirros Room odanın her yeri ayna ile kaplı.

Gallery Room odaları yataklarında ise hareketli bir düzeneğin olması sizi etkileyen bir nokta oluyor.

14 Hotel

14 Hotel

14 Hotel

Cannes’da bulunan bu otel, sizlerin bol loş ışıkta vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Odalar dekore edilirken çoğu yerde kırmızı tonları kullanılmış.