Tek Başına Yola Çıkanlar İçin 7 Benzersiz Yer

tarafından
2
Tek Başına Yola Çıkanlar İçin 7 Benzersiz Yer

Arkadaş grubunuz veya aileniz ile çıktığınız yolculukta ne kadar eğlenseniz de tek başınıza yaptığınız yolculuğun ayrı güzellikleri bulunuyor. Tek başınıza seyahate çıkmak istiyorsunuz fakat nereye gideceğiniz konusunda kararsızsınız. İşte tek başına yola çıkanlar için 7  benzersiz yer;

1 – Mikonos – Yunanistan

“Çılgınlar Adası” olarak ün kazanan Mikonos adası, eşsiz bir tatilin kapılarını sizler için aralıyor. Ege’nin cam gibi suları, sıcakkanlı insanları, lezzetli yemekleri ve şirin beyaz evleri tatiliniz boyunca size eşlik edecek.

2 – Olimpos – Türkiye

Her şeyi bir kenara bırakıp sessiz bir tatil yapmak isteyenler için Olimpos doğru seçenek olacaktır. Antalya’nın doğal güzellikteki manzaraları ve harika plajları iyi bir tatil başlangıcı yapmanızı sağlayacak. Dağ tırmanışları yapmak, akşam ateşinde düzenlenen eğlenceler ve ağaç evlerde kalmak tatilinizin en güzel yanları olabilir.

3 – New York – ABD

Filmlerde doyasıya izlediğiniz New York, gerçekte de bir o kadar heyecan vericidir. New York’un geniş caddeleri, ışıl ışıl sokakları, konserler ve eğlenceli gece hayatı size benzersiz özgürlük hissi yaşatıyor.

>> Dünyanın Gizli Cennetleri

4 – Amsterdam – Hollanda

Dünyaca bilinen eserlere ev sahipliği yapan şirin şehir Amsterdam, gezinize renk katacak yerlerdendir. Bisiklet kiralayıp şehrin sokaklarına derin bir dalış gerçekleştirin. Unutulmaz deneyim yaşayacağınızı  şimdiden söyleyelim.

5 – Bangkok – Tayland

Tayland’ın dünyanın farklı bölgelerinden göç aldığını biliyor muydunuz ? Vizesiz tatil avantajı sunan Tayland, sırtınıza çantanızı alıp yeni yerler keşfedeceğiniz bir gezi seçeneğidir.

6 – Roma – İtalya

Aşıklar şehri olarak anılan Roma, tam bir tarihi şehirdir. Elinize fotoğraf makinesi alıp dolaşmaktan bıkmayacağınız şehirdir.

7 – Barselona – İspanya

Sahilleri, plajları, dünyaca ünlü stadyumu, ve canlı caddeleri ile tek başınıza olan seyahatinizde, size yalnızlık hissettirmeyecek sıcak kanlı insanların olduğu bir şehirdir.

>> Gezginler İçin Ucuz Seyahat Etme Tüyoları