Teknolojiden Uzak Tatil Rotaları

tarafından
149
Teknolojiden Uzak Tatil Rotaları

Tatilde eğer teknolojinin hayatınızda olmasını istemiyorsanız bu konuda sizler için en ideal olacak tatil rotalarını tercih etmenizi öneririz. Tüm gün stresli iş yaşamından ve teknolojinin her an yakanızda olmasından rahatlık duyuyorsanız bu rotalar aynı zamanda sizin için bir arınma dönemi olacak. İşte teknolojiden uzak tatil rotaları;

Teknolojiden Uzak Tatil Rotaları

Svalbard-Norveç

Çevrimdışı bir tatil denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi Norveç’te yer alan Svalbard. Teknolojiye belki de en uzak yerlerde birisi olan Svalbard, bir ada.

Korgalzhyn-Kazakistan

Kazakistan’da yer alan Korgalzhyn ise bir diğer nokta. Vahşi yaşam parkları ve doğal hayat şartları ile dikkat çeken Korgalzhyn, teknolojiden uzak olmasının yanı sıra unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor. Kendinizi bulmak, yeni yerler keşfetmek için tercihinizi Korgalzhyn’den yana yapabilirsiniz.

Karadeniz-Türkiye

En ucuz Trabzon uçak bileti Biletmar.com’da…

Eğer tercihinizi yurt içinden yana yapmak istiyorsanız doğa ile baş başa kalacağınız Karadeniz’i düşünebilirsiniz. Çekim alanının kısıtlı olduğu köyler, tüm doğallığı ise size ev sahipliği yapacak. Üstelik temiz hava, yeşilin bin bir tonu sizleri bekliyor.

 Wight Adası-İngiltere

Avrupa şehirlerini düşünenler için bir diğer alternatif ise Wight Adası. Doğal ve sakin bir tatil yapmak isteyen Avrupalı vatandaşların tercihi olan Wight Adası, son dönemlerin en popüler rotalarından birisi.

Wadi Rum-Ürdün

Biraz otantik ve farklı bir tatil için ise Ürdün’e yolunuzu çevirebilirsiniz. Çölün sonsuzluğunda kaybolurken, farklı bir kültürle tanışmak da sizin için unutulmaz olacak.

Yedigöller Havzası-Bolu

Türkiye’den bir diğer nokta ise Bolu’da yer alan Yedigöller Havzası. Coğrafi özellikleri ile dikkat çeken bölgede kamp yapmak çoğu doğa tutkunu için vazgeçilmezlerden birisi.