Türkiye’deki İslami Oteller

tarafından
10
Türkiye’deki İslami Oteller

İslami konuda özel hassasiyeti bulunan aileler için özel olarak hizmet veren ve her türlü detayın düşünüldüğü islami oteller listesini sizin için çıkardık.

İslami Oteller

Adin Beach Hotel

Antalya Alanya’ da yer alan bu otel Premium Her Şey Dahil konsepti ile hizmet vermekte. 27 bin metrekarelik dev bir alan üzerine inşa edilen bu otel kompleksi sizlerin her türlü ihtiyacınıza uygun olan her şey düşünülerek yapılmış.3000 Metrelik sahil şeridinde yer alan berrak denizi ile dikkatleri üzerine çeken bu otelde Türkiye’ de ilk olarak yapılan uygulamada kadınlar ve erkekler için plajlar ayrılmış durumda. Muhafazakar ailelerin tercihine göre dizayn edilmiş bu otelde ayrıca çocuklar için de mini clup , çocuk menüsü , kreş , açık ve kapalı havuzlar gibi her türlü detay düşünülmüş.

Adenya Resort

Alanya’ da 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Adenya Resort,  denize sıfır yer alan konumu ile dikkatleri üzerine çekiyor. 11 farklı oda seçeneği sunan bu otel müşterilerinin farklı tercihlerine farklı seçenekleri ile çözüm buluyor. Bünyesinde yer alan bir adet ana restaurant ve bir adet A La Carte restaurantı ile Türk mutfağının seçkin ürünleri ile Osmanlı Mutfağının farklı tadlarını hazırlama ve tüm inceliklerine kadar İslami usullerle gerçekleştirilmekte. Otel Helal Turizm , Mavi Bayrak ve Yeşil Yıldız kalite belgelerine sahip.

Şah İnn Paradise

İslami kurallar ile Türk geleneklerinin harmanlandığı Şah İnn Paradise , kadınlara özel 10 bin metrekarelik alanları , 9 adet havuzu ve sunduğu geniş imkanları ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Gıdalarının güvenliği ve tedarik zincirine kadar her şeyin İslami usullere göre olduğu bu otelde 6 farklı su kaydırağı bulunuyor.

Modern Saraylar

Modern bir saray şeklinde dizayn edilen bu otel Alanya Avsallar’ da bulunmakta. Muhafazakar konsepti ile hassasiyeti olan müşterilerine özel hizmet vermeyi amaçlayan bu otelde 5 ayrı blok ve her türlü bütçeye hitap eden  hizmetler yer almakta. Mutfağında sabah kahvaltısı , öğle yemeği akşam ve gece yemekleri ile hizmet veren ana restoranının yanı sıra Osmanlı mutfağının seçkin yemekleri de açık büfe olarak sunuluyor.

Grand Çınar Hotel

İslami değerlere özen gösteren tatil severler için özel konsept hazırlanmış olan Grand Çınar Hotel , müşterilerin isteklerine göre hizmet vermesiyle birlikte misafirlerinin hassasiyetlerine önem veriyor. Bulundurduğu 4 farklı oda seçeneği ile tüm isteklere hitap etmek isteyen otelde  tüm yiyecekler sertifikalı ürünler ile hazırlanmakta. 3 faklı havuzu bünyesinde barındıran otelde kadın- erkek ayrı havuzlarının bulunmasının yanında çocuk havuzu da yer alıyor. Bunun yanında sunduğu masaj , animasyon , aquapark , spa ve oyun odası ile sıkılmadan eğlenceli bir tatil yapabileceksiniz.