Ucuz Amsterdam Otelleri: Temiz, Merkezi, Bütçe Dostu

tarafından
32
Ucuz Amsterdam Otelleri: Temiz, Merkezi, Bütçe Dostu

Yaz ve Sonbahar mevsimlerinin vazgeçilmez şehri olan Amsterdam’da ucuz Amsterdam otelleri tatilinizi keyiflendireceğe benziyor.

Tatil geziniz için en önemli noktalardan biriside bütçenize uygun oteller bulmak oluyor. Özellikle yurtdışında yapacağınız gezi için size uygun, temiz ve bütçenize uygun oteller bulabilirsiniz. Amsterdam güzel mimari yapıları, tarihi sokakları ve müzeleri ile sevilen şehirler içerisindedir. Şehirde bütçe dostu otellerden ise kısaca bahsedelim.

Ucuz Amsterdam Otelleri

Citiez Amsterdam

Citiez Otelde hemen hemen her oda kanal ve şehir manzarasına bakıyor. Otel içerisinde bulan özel tasarımlar müşterilerin beğenisine sunuluyor. Temiz bir otel arayanlar için Amsterdam da Citiez otel güvenilerek tercih edebileceğiniz bir konaklama yeri olmakta.

Urban Lodge

Urban Lodge otel, Amsterdam’da Sloterdijk Tren İstasyonu bölgesinde yer alıyor. Otel içerisinde naturel ve ahşap renkler beğeniniz kazanıyor.

Hotel not Hotel

Hotel not Amsterdam otelleri içerisinde en çok dikkat çeken otel oluyor. Odalar ilginç tasarımları ile oldukça seviliyor. Amsterdam da özel tasarımcı kişiler tarafından oluşturulan odaların sanat dolu alanları sizleri cezbediyor. Otelin barı ve diğer lobileri ile oturma alanlarınızın genişliğini sizlere sunuyor.

Apple Inn

3 yıldızlı bir otel olan Apple Inn, bütçenize uygun bir otel olarak karşımıza çıkıyor. Otelin geçmiş tarihi 19. yüzyıla kadar uzanıyor. Otelin bulunduğu yerde ” Kraliçe Sokağı” adında bilindik bir yer bulunuyor. Bu sokağın adının Kraliçe Sokağı olmasının sebebi ise eskiden burada Emma adında bir kraliçenin yaşaması. Otelin bünyesinde yer alan sakin bir bahçe ise müşterilerin beğenisini kazanıyor. Bahçe sessizlik ve doğa severlerin beğeneceği bir yer. Otelin 29 odası ve bahçeye bakan manzaraları ile Amsterdam’da gönül rahatlığı ile konaklayacağınız bir yer oluyor.

City Hup

City Hup, değişik oda konseptleri ile  müşterilerine farklı konaklama hizmeti sunuyor. Otelin bazı odaları sadece yatak ve eşyalarınızı koyabileceğiniz bir alandan oluşmakta. ” Hup ” adı verilen bu alan oldukça dikkat çekici. City otelin birde ” City Hots” adında bir sistemi bulunuyor. Bu sistem müşterilere şehri nasıl gezebileceklerini ve şehir ile ilgili birçok öneri imkanı sunuyor.