Yaşayan Şehri Siz de Keşfedin: En İyi Eskişehir Otelleri

tarafından
8
Yaşayan Şehri Siz de Keşfedin: En İyi Eskişehir Otelleri

Ülkemizin modern şehirlerinden birisi olan Eskişehir’de hem gezilecek muhteşem yerler hem de muazzam oteller sizleri bekliyor. İşte en iyi Eskişehir otelleri;

Eskişehir genç nüfusunun fazla olduğu ve modern hayatın izlerini devam ettiren bir yer. Öğrenci şehri olarak da anılan bu yerde güzel gezilecek yerler mevcut. Sazova parkı, müzeleri, meydanda yer alan Porsuk çayı ve çay üzerinde yapılan kayık turları göreceğiniz birkaç yerden biri. Eskişehir’de otantik cafeler ve farklı lezzetler sunan restoranlar bulabilirsiniz.

Kadınların yapmış oldukları el emekleri ve değişik cam süslemeleri ise belirli günlerde meydanlarda düzenlenen sergiler içerisinde ziyaretçileri beklemektedir. Odun pazarı evlerinin bulunduğu mahalleler ise tam bir görsel şölen sunuyor. Şirin mi şirin renklere bürünmüş bu evler önünde mutlaka bir fotoğraf kareniz olmalı. Eskişehir’i ziyaret etmeyi düşünüyorsanız bahsedeceğimiz otellerde kalabilirsiniz.

En İyi Eskişehir Otelleri

Senna City Hotel

Senna City Hotel

Senna City Hotel

Senna City Hotel, Eskişehir’ in ilk yeşil yıldızlı oteli. Otelin sloganı, size otelin nerede olduğunun bilgisini veriyor. ” Otelimizin Lobisi Porsuk Çayı’nın ta kendisi ” sloganı Senna City Hotel’in Porsuk Çayı manzaralı olduğunu da belirtiyor. Otelin sizlere sunduğu şehir manzarası baştan aşağı muazzam. Odalarınız ise modern bir görüntüye sahip. Oda içerisinde ki dizayn ve sunulan hizmet memnun kalacağınız şekilde. Odanızın içi geniş pencereler ile daima ışık alıyor. Butik kahvaltı seçenekleri ve lezzetli menüler sizleri bekliyor. Otelinizden dışarı çıkıp ilk yapacağınız şeylerden biri, güzel bir cafede kahvenizi içip sonra gondol keyfi yapmak olsun.

Abacı Konak Otel

Abacı Konak Otel

Abacı Konak Otel

Eskişehir’de oldukça büyük otellerden biri olan Abacı Konak otel, 5000 m2′ nin üzerindeki alanı ile geniş bir yer kaplıyor. 11 farklı ve modern dizayn edilmiş olan konaklar bu alan içerisinde birleştiriliyor. 1920′ li yıllardan bugüne kadar kalan konaklar şimdilerde otel olarak hizmet veriyor. Türk konağı izlerini taşıyan bu otelde, tarihe düşkünlüğü olanlar estetik görünüme hayranlık duyacaklar. 70 odası bulunan otel, balmumu müzesinin yanı başında ziyaretçilerini bekliyor.

İbis Hotel

İbis Hotel

İbis Hotel

Düşük bütçeniz var ve haftasonu bir yerlere kaçamak yapmak istiyorsanız, Eskişehir’e uğrayıp İbis oteli tercih listenize ekleyebilirsiniz. Şehirde önemli noktalardan birinde yer alan İbis Hotel, sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile de sizleri memnun bırakmayı hedefliyor.